Форсунки Valtek type 30, 4 цил. 3 Ом (Оригінал)
-
Опис
Газові форсунки від Valtek для 4-циліндрового двигуна
Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль справно працював на газовому паливі, можна купити форсунки Valtek type 30, 4 циліндри і опір 3 Ом, які є невід’ємною частиною обладнання газобалонного типу. Вибір обґрунтований тим, що італійський виробник пропонує відмінне поєднання ціни та якості, де все виконано на найвищому рівні:
- Висока швидкість відкривання та закривання;
- Надійний захисний корпус із міцного сплаву;
- Універсальна система кріплень і європейські роз’єми;
- Наявність усього необхідного для встановлення;
Як і форсунки Тореллі, ці пристосування можуть працювати з різними типами пального і мають офіційну гарантію.
Форсунки з котушкою на 3 Ом від Valtek: у нас вигідно
Якщо ви вирішите замовити ГБО в Україні, наша компанія може забезпечити сервіс вищого рівня; Зручні способи оплати, оперативна доставка, розгорнуті консультації фахівців і безліч інших бонусів очікує на вас у нашому інтернет-магазині; Потрібно лише скористатися зручним каталогом і знайти відповідний вам розділ;
-
Характеристики
Країна виробник
Італія
Штуцер входу газу (мм)10
Штуцер виходу газу (мм)5
Матеріал корпусаАлюміній
Кількість форсунок у секції4
Тип форсунокШтокові
Опір котушки (Ом)3
Тип роз\'єму котушкиValtek (європейський)
Калібровані штуцери в комплектіЄ, Ні
-
Відгуки (10)
Вони йдуть вже на налаштовані?
механічно форсунки відкалібровані
Вони ідуть вже на датовані?
Их нужно калибровать перед установкой?
Хорошие форсунки за свои деньги. Главное не купить китайскую подделку, иначе они не проходят и пол года плюс затраты на замену и доставку. Поэтому покупайте в проверенном месте. Этот сайт рекомендую
Неубиваемые форсунки. Отходили на Ланосе под 100 тысяч. Заменил ремкомплект и поехал дальше. Для своих денег просто находка)
Оптимальные форсунки если смотреть на соотношение цены и качества. Плюс это их всегда можно разобрать и почистить или заменить запчасти. Ездил на таких на 2110 и авео.
Эти форсунки подойдут на инжекторную Волгу?
да, подойдут
Заказывал такие форсунки на замену откатался на них более 100 тыс, решил ремкомплект уже не менять. Доставили быстро. Цена соответствует действительности. По качеству продукции вопросов нет.
Форсунки можно описать одним словом – работяги! Если нет возможности заправляться качественным газом – ставьте валтеки! Существенно на динамике обычного автомобиля до двух литров не разницы не будет. Но они дешевые в обслуживании и достаточно долговечны
Відображати лише відгуки на Українська 3